Спеціалісти

Ягмур Ольга Сергіївна

Спеціаліст з масажу, естетики тіла та косметології

Працює у сфері масажу та косметології уже 14 років, займається корекцією фігури, СПА та класичною косметологією. Володіє технікою італо-іспанського, у тому числі,антицелюлітного, тайського, вісцерального масажу.

Read more

Лимаренко Анатолій Олександрович

Спеціаліст з лікувального масажу.

Навчався у Генічеському медичному училищі за  напрямком «медична сестра з масажу». Проводить сеанси лікувально-профілактичного масажу для усіх вікових категорій пацієнтів, працює з дітьми з особливими потребами.

Read more

Ягмур Мохаммед Н.М.

Невролог-вертебролог

Володіє сучасними методами діагностики та лікування захворювань нервової системи: мігрень, безсоння, депресивні стани, запаморочення, викликані наслідками остеохондрозу, протрузії, грижі, тунельний синром, невралгії тощо. Проводить паравертебральні блокади та мануальну корекцію хребта.

Read more

Жаленко-Хасан Мирослава Вікторівна

Лікар акушер-гінеколог

Лікар першої категорії. Займається діагностикою та лікуванням порушень менструального циклу, інфекційних хвороб, запальних захворювань жіночих статевих органів, клімактеричних розладів, проводить УЗД-діагностику органів малого тазу.

Read more

Лейко Надія Сергіївна

Масажист

Спеціаліст із оздоровчого, антицелюлітного масажу та SPA-процедур.  Надія успішно закінчила курси масажу MEDMASS при ПП “Альтернативна медицина”, але не зупиняється на цьому і сумлінно навчається на 5-му курсі у НаМУ ім. О.О. Богомольця та мріє стати лікарем неврологом.

Read more